Vyhledávání


Kontakt

Domacikadernice
Marcela Červenková
Zlosyň 189
277 44 Vojkovice
okres Mělník

608 515 113

E-mail: marcela39cervenkova@seznam.cz

Služby

Snažím se neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho  je stále větší počet  spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image  a zavolejte. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a já se starám o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.

 

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální kadeřnice Vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsem si jista, že budete spokojeni.

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

 

 

Základní informace pro Vás:

 

Brazilský keratin

lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením, melírováním, či trvalou ondulancí. Čím více jsou vlasy poničené, tím hlouběji proniká keratin do vlasového stvolu a  efekt je viditelnější . Keratin dodá vlasům lesk, hladkost (vlnaté vlasy téměř vyrovná) a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2 - 5 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů s obsahem  keratinu.

Doba aplikace trvá 1,5 až 4 hodiny záleží na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů: déšť nebo pot už nebude mít vliv na váš účes. Keratin se z vlasů postupně vymývá. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii nyní i v České Republice.